شما اینجا هستید
اخبار مهم » وزیر نیرو وارد دشتی شد

علی اکبر محرابیان وزیر نیرو که به نمایندگی از رئیس جمهوری و در قالب ششمین سفر استانی هیات دولت سیزدهم به استان بوشهر سفر کرده لحظاتی قبل به منظور بررسی مسائل و رفع مشکلات شهرستان‌های دشتی و تنگستان وارد شهر خورموج مرکز دشتی شد و مورد استقبال مسئولان این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازرگانان ایران، وزیر نیرو در این سفر از بیمارستان زینبیه خورموج شهرستان دشتی، پروژه‌های جاده ای بین روستایی شهرستان دشتی، آب شیرین کن خورموج، راه ارتباطی بوشهر به فارس از طریق فراشنبد در شهرستان تنگستان، جاده ساحلی بوشهر از قطعه دلوار به شهرستان دیر، اسکله بندر دلوار، آب شیرین کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر بازدید می‌کند.

دیدار با خانواده شهید مهدوی از فرماندهان شهدای نبرد مستقیم با آمریکا در خلیج فارس ، حضور در نشست شورای انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق و شورای اداری استان بوشهر بخشی دیگر از برنامه های سفر یک روزه وزیر نیرو به این استان است.

در ششمین استانی سفر هیات دولت به استان بوشهر پنج وزیر کابینه دولت سیزدهم، شامل راه و شهرسازی، نفت، نیرو، جهاد کشاورزی و اقتصاد و دارایی رئیس جمهوری را همراهی می کنند.

براساس برنامه ریزی انجام شده وزیر نیرو به شهرستان‌های دشتی و تنگستان، وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان‌های بوشهر و دشتستان و وزیر اقتصاد و دارایی به شهرستان‌های گناوه و دیلم سفر می‌کنند و وزیر راه و شهرسازی نیز روز گذشته به شهرستان های عسلویه، کنگان و دیر سفر کرد و پروژه های زیربنایی این مناطق را مورد بازدید قرار داد.

وزیران  یادشده که معین دولت هستند علاوه بربررسی میدانی مسایل و مشکلات شهرستان ها در نشست شورای اداری شرکت می‌کنند و دیدارهایی با اقشار مختلف مردم و خانواده‌های شهدا و ایثارگران خواهند داشت.

همچنین معاونان دکتر انسیه خزعلی رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول نیز در بازدیدها ، دیدارها و جلسات سفر  رئیس جمهوری به استان بوشهر  آیت الله رئیسی را همراهی می کنند.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری به همراه اعضای هیات دولت در قالب ششمین سفر استانی دولت سیزدهم صبح روز جمعه ۱۶ مهرماه وارد استان بوشهر شدند و در فرودگاه بین المللی این استان مورد استقبال مسئولان این استان قرار گرفتند.

رئیس جمهوری در فرودگاه بوشهر درگفت وگو با خبرنگاران تلاش برای حل مشکل اشتغال و بیکاری، محرومیت زدایی  و توسعه زیرساخت های استان بوشهر  را مورد تاکید قرار داد.

بازدید از شرکت صنعتی دریایی ایران ( صدرا)، منطقه ویژه اقتصادی و اسکله بوشهر از جمله برنامه هایی بود که رئیس جمهوری پس از ورود به بوشهر انجام داد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری بازرگانان ایران | پایگاه خبری بازرگانان ایران زبان پویای اقتصاد و بازرگانی ایران