شما اینجا هستید
اخبار مهم » نیاز تعمیرکاران خودرو با قطعات داخلی رفع می شود

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو گفت: خط تولید قطعات مورد نیاز بازار تعمیرات خودرو بومی سازی شده است.

پایگاه خبری بازرگانان ایران – علیرضا نیک‌آیین رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو درباره وضعیت وضعیت بازارهای خودرو اظهار کرد: هم‌اکنون حدود ۵.۵ میلیون خودرو در سطح شهر تردد می‌کنند که حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد این خودرو‌ها خارجی است.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو با اشاره به اینکه بازار تعمیرکاران راکد است، تصریح کرد: با توجه به شرایط آب و هوای فعلی، تردد خودرو در سطح شهر کم شده و این موضوع توانسته است بازار تعمیرات خودرو را تحت تأثیر قرار دهد.

نیک‌آئین با تأکید بر اینکه هم‌اکنون به دنبال قطعات ایرانی با کیفیت هستیم، تصریح کرد: در خط تولید ایران خودرو و پارس خودرو، عقب هستیم و سعی کردیم بازار را پوشش دهیم، در نتیجه مدعی هستیم بازار با کمبود قطعات برای تعمیر خودرو مواجه نیست.

نیک‌آئین افزود: خوشبختانه اماکن بازرسی ارتباط خوبی با صنف تعمیر کاران خودرو دارند و تا حدی برخورد‌های لازم در این امر صورت پذیرفته است.
در پایان رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو از مردم درخواست کرد که در صورت وجود هرگونه مشکل با شماره ۷۷۵۳۱۷۲۳ تماس بگیرند و موارد را گزارش کنند.

گفتنی است؛ تحریم‌ها یکی از دلایلی است که قطعه‌سازان برای گرانی مطرح می‌کنند و عده‌ای از تعمیرکاران خودرو برای تعمیر خودرو‌ها جواب قانع‌کننده‌ای را به مشتریان نمی‌دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -