شما اینجا هستید
اخبار مهم » نماینده مجلس: رمزارزها را باید بپذیریم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه باید قوانین درستی در زمینه فعالیت رمز ارزها در کشور داشته باشیم، گفت: باید پدیده رمز ارزها را به عنوان یک واقعیت مسلم اقتصادی در حوزه ارزی و پولی آن‌هم از منظر قانونی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بپذیریم.

غلامرضا مرحبا با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی مجلس در حال مطالعه بر روی رمز ارز‌ها است، گفت: رمز ارز‌ها واقعیاتی هستند که جای خود را در اقتصاد دنیا باز کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ما نباید پدیده رمز ارز‌ها را کنار بگذاریم، بیان داشت: نباید با مبحث رمزارز‌ها مقابله و مبارزه کنیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه نباید با پدیده رمز ارز‌ها منفعلانه و بدون برنامه با آن روبرو شویم، اظهار داشت: از این رو باید پدیده رمز ارز‌ها را به عنوان یک واقعیت مسلم اقتصادی در حوزه ارزی و پولی آنهم از منظر قانونی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بپذیریم.

مرحبا با بیان اینکه باید افرادی را برای آموزش این پدیده به جامع به خدمت بگیریم، تاکید کرد: باید افرادی را در زمینه رمز ارز‌ها آموزش بدهیم و به اندازه کافی کارشناس آموزش دیده داشته باشیم تا به وقت و در جای خودش به اقتصاد کمک کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اگر با رمز ارز‌ها موافق نباشیم این پدیده خود را به ما تحمیل کرده و ما نهایتاً فرصت‌ها را از دست خواهیم داد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس پیرو مبحث رمز ارز‌ها در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح شده است، گفت: کمیسیون اقتصادی تاکنون یک جلسه در زمینه مبحث رمز ارز‌ها برگزار کرده است بنابراین کمیسیون به دنبال مطالعه در زمینه رمز ارز‌ها است.

وی با بیان اینکه باید قوانین درستی در زمینه فعالیت رمز ارز‌ها در کشور داشته باشیم اظهار داشت: البته فعلاً بانک مرکزی در این زمینه بخشنامه‌هایی را داشته است با این حال ما در برخی از فصول سال انرژی‌های ارزانی داریم که می‌توانیم برای تولید رمز ارز‌ها از آن‌ها استفاده کنیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری بازرگانان ایران | پایگاه خبری بازرگانان ایران زبان پویای اقتصاد و بازرگانی ایران