شما اینجا هستید
اخبار مهم » قیمت انواع دلار، یورو و درهم در بازارهای مختلف روز سه‌‌شنبه

در معاملات روز سه‌شنبه بازار ارز قیمت دلار ۲۵۰ تومان افزایش یافت و قیمت یورو نسبت به قیمت بسته شده روز گذشته رشد ۳۰۰ تومانی داشت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح سه‌شنبه ابتدا با افزایش ۲۹۳ تومانی نسبت به روز ‌‌دوشنبه، ۲۴ هزار و ۲۳۶ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۲۲۶ تومان کاهش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ابتدا ۲۹۶ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۴۷۸ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۲۴ هزار و ۴۶۸ تومان نرخ‌گذاری شد.

قیمت یورو در بازار متشکل صبح امروز ابتدا با کاهش ۱۴۹ تومانی ۲۸ هزار و ۸۵۱ تومان ثبت شد و در نیمه روز با رشد ۴۸۳ تومانی ۲۹ هزار و ۳۳۴ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۱۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۹ هزار و ۱۴۰ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۲۹ هزار و ۶۲۷ تومان اعلام شد.

قیمت ارز های صرافی ملی
صرافی ملی امروز در اولین نرخ اعلامی قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز دو‌شنبه ۲۹۶ تومان افزایش داد و ۲۴ هزار و ۴۷۸ تومان ثبت کرد. سپس در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۴۴۵ تومان کاهش یافت. قیمت یورو صرافی ملی نیز صبح امروز با کاهش ۱۵۰ تومانی نسبت به روز دوشنبه به ۲۹ هزار و ۱۴۰ تومان رسید و در نیمه روز ۲۹ هزار و ۴۴۰ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد
قیمت دلار در معاملات صبح سه‌شنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۲۵۰ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان شد. قیمت یورو نیز با رشد ۳۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۲۹ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد.

قیمت دلار هرات نیز در معاملات امروز نسبت به دوشنبه ۱۰۰ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان مبادله شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در محدوده ۶ هزار و ۸۶۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز ‌‌گذشته تغییری نداشته است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری بازرگانان ایران | پایگاه خبری بازرگانان ایران زبان پویای اقتصاد و بازرگانی ایران