بررسی همترازی مشاوران سازمان ملی استاندارد با مقام معاون وزیر در هیات دولت
شما اینجا هستید
اخبار مهم » بررسی همترازی مشاوران سازمان ملی استاندارد با مقام معاون وزیر در هیات دولت

بازرگانان نیوز: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، نیمی از پست های مشاور رؤسای سازمان های مستقلی که در راس آن ها معاون رئیس جمهور قرار دارد به استناد مصوبه هیئت وزیران، می توانند همتراز مقامات موضوع بند (هـ) ماده (۷۱) قانون مدیریت خدمات کشوری (همترازی با مقام معاون وزیر) محسوب شوند.

به استناد مواد (۲) و (۳۷) قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد ایران که در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۶ از سوی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید، وظایف و امور محوله به سازمان ملی استاندارد ایران افزایش و ارتقا یافته و رئیس این سازمان، همتراز مقامات مندرج در بند (ج) ماده (۷۱) قانون مدیریت خدمات کشوری (همترازی با مقام وزیر) تعیین گردیده است.

لذا به استناد مصوبه فوق و به تبع همترازی رئیس سازمان ملی استاندارد، نیمی از پست های مشاور رئیس سازمان نیز همتراز مقامات موضوع بند (هـ) ماده (۷۱) قانون مدیریت کشوری خواهند بود.

از آنجایی که اجرایی نمودن این امر، مستلزم اخذ مصوبه هیات وزیران است؛ بنابراین سازمان ملی استاندارد ایران درخواست بررسی و تصویب همترازی نیمی از مشاوران این سازمان با مقامات مورد اشاره را به هیات دولت ارائه کرده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری بازرگانان ایران | پایگاه خبری بازرگانان ایران زبان پویای اقتصاد و بازرگانی ایران